PIC12F508-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC12F508-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F508-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 12F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC12F508-I/P Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
RAM-størrelse
25 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Hurtighet
4MHz
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)