PIC16F1826-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F1826-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F1826-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F1826-I/P Modeller
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 12x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART
Leverandørens enhetsforpakning
18-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
18-DIP (0,300", 7,62mm)