ATTINY85-20PU
DigiKeys produktnummer
ATTINY85-20PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY85-20PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATTINY85-20PU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
512 x 8
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 4x10b
Kjerneprosessor
AVR
Oscillatortype
Intern
Kjernestørrelse
8-bit
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
USI
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)