PIC10F200-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC10F200-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC10F200-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 10F Mikrostyringer IC 8-bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC10F200-I/P Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
16 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Oscillatortype
Intern
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
PIC
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kjernestørrelse
8-bit
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Hurtighet
4MHz
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)