PIC12F1572-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC12F1572-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F1572-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 12F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC12F1572-I/P Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
RAM-størrelse
256 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 4x10b; D/A 1x5b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Konnektivitet
LINbus, UART/USART
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)