UM0165-048-ATH
DigiKeys produktnummer
2610-UM0165-048-ATH-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UM0165-048-ATH
Beskrivelse
CAPACITOR 165F 0%/20% 48V CHAS
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
165 F (EDLC) superkondensatorer 48 V Modul 6mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Produsent
LICAP Technologies, Inc.
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul
Kapasitans
165 F
Størrelse/dimensjon
16,457" L x 7,795" B (418,00mm x 198,00mm)
Toleranse
0%, +20%
Høyde - sittende (maks)
7,087" (180,00mm)
Nominell spenning
48 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
6mOhm