XLR-48R6167-R
DigiKeys produktnummer
283-4662-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XLR-48R6167-R
Beskrivelse
CAP 166F 0% +20% 48.6V CHAS MNT
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
166 F (EDLC) superkondensatorer 48.6 V Modul 5mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
5mOhm
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Brukerdefinert
Kapasitans
166 F
Størrelse/dimensjon
16,516" L x 7,657" B (419,50mm x 194,50mm)
Toleranse
0%, +20%
Høyde - sittende (maks)
6,905" (175,40mm)
Nominell spenning
48.6 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C