XLR-16R2507B-R
DigiKeys produktnummer
283-XLR-16R2507B-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XLR-16R2507B-R
Beskrivelse
CAP MODULE 500F 16.2V
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
500 F (EDLC) superkondensatorer 16.2 V Modul 1,7mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,7mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Kabel med kontakt
Emballasje
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul
Kapasitans
500 F
Størrelse/dimensjon
16,417" L x 2,677" B (417,00mm x 68,00mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
6,969" (177,00mm)
Nominell spenning
16.2 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C