XLM-62R1137A-R
DigiKeys produktnummer
283-4786-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XLM-62R1137A-R
Beskrivelse
CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
130 F (EDLC) superkondensatorer 62.1 V Modul 6,7mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
6,7mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul
Kapasitans
130 F
Størrelse/dimensjon
24,996" L x 6,937" B (634,90mm x 176,20mm)
Toleranse
0%, +20%
Høyde - sittende (maks)
6,862" (174,30mm)
Nominell spenning
62.1 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C