SM0125-064-ATH
DigiKeys produktnummer
2610-SM0125-064-ATH-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SM0125-064-ATH
Beskrivelse
CAPACITOR 125F 0%/20% 64V CHAS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
125 F (EDLC) superkondensatorer 64 V Modul 8mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Produsent
LICAP Technologies, Inc.
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul
Kapasitans
125 F
Størrelse/dimensjon
16,280" L x 10,866" B (413,50mm x 276,00mm)
Toleranse
0%, +20%
Høyde - sittende (maks)
7,126" (181,00mm)
Nominell spenning
64 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
8mOhm