XVM-315R9345-R
DigiKeys produktnummer
283-XVM-315R9345-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XVM-315R9345-R
Beskrivelse
CAP MODULE 3.4F 315.9V
Detaljert beskrivelse
3.42 F (EDLC) superkondensatorer 315.9 V Modul 380mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
380mOhm
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Kapsling
Modul
Kapasitans
3.42 F
Størrelse/dimensjon
17,323" L x 14,843" B (440,00mm x 377,00mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
2,756" (70,00mm)
Nominell spenning
315.9 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C