XVM-259R2425-R
DigiKeys produktnummer
283-XVM-259R2425-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XVM-259R2425-R
Beskrivelse
CAP MODULE 4.17F 259.2V
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.17 F (EDLC) superkondensatorer 259.2 V Modul, Skruterminaler 310mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
310mOhm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Serie
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul, Skruterminaler
Kapasitans
4.17 F
Størrelse/dimensjon
21,654" L x 10,472" B (550,00mm x 266,00mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
2,705" (68,70mm)
Nominell spenning
259.2 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C