UM0006-160-P
DigiKeys produktnummer
2610-UM0006-160-P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
UM0006-160-P
Beskrivelse
CAPACITOR 6F 0%/20% 160V CHAS
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6 F (EDLC) superkondensatorer 160 V Modul 200mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Produsent
LICAP Technologies, Inc.
Terminaler
Skruterminaler
Emballasje
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Modul
Kapasitans
6 F
Størrelse/dimensjon
14,528" L x 9,449" B (369,00mm x 240,00mm)
Toleranse
0%, +20%
Høyde - sittende (maks)
3,110" (79,00mm)
Nominell spenning
160 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm