XVM-315R9515-R
DigiKeys produktnummer
283-XVM-315R9515-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XVM-315R9515-R
Beskrivelse
CAP MODULE 5.1F 315.9V
Detaljert beskrivelse
5.13 F (EDLC) superkondensatorer 315.9 V Modul 320mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
320mOhm
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Kapsling
Modul
Kapasitans
5.13 F
Størrelse/dimensjon
17,323" L x 14,843" B (440,00mm x 377,00mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
3,740" (95,00mm)
Nominell spenning
315.9 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C