XVM-259R2635-R
DigiKeys produktnummer
283-XVM-259R2635-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XVM-259R2635-R
Beskrivelse
CAP MODULE 6.25F 259.2V
Detaljert beskrivelse
6.25 F (EDLC) superkondensatorer 259.2 V Modul, Skruterminaler 250mOhm 1500 Hrs ved 65°C
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
250mOhm
Levetid ved temp.
1500 Hrs ved 65°C
Kapsling
Modul, Skruterminaler
Kapasitans
6.25 F
Størrelse/dimensjon
21,654" L x 10,472" B (550,00mm x 266,00mm)
Toleranse
-5%, +20%
Høyde - sittende (maks)
3,689" (93,70mm)
Nominell spenning
259.2 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C