MPLC1040L2R2
DigiKeys produktnummer
399-10984-2-ND - Tape og spole (TR)
399-10984-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-10984-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPLC1040L2R2
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 10.5A 10 MOHM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Trådviklet Induktor 10.5 A 10mOhm maks 2-SMD, J-ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPLC1040L2R2 Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
10mOhm maks
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 120°C
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Utdatert
Type
Trådviklet
Kapsling
2-SMD, J-ledning
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Baseproduktnummer
Strøm - metning (Isat)
11A