IHLP4040DZER2R2M01
DigiKeys produktnummer
541-1299-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1299-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1299-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP4040DZER2R2M01
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 12A 9 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 9mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER2R2M01 Modeller
DC-motstand (DCR)
9mOhm maks
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
4040
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,425" L x 0,400" B (10,80mm x 10,16mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Strøm - metning (Isat)
25,6A