IHLP4040DZER2R2M51 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
MFR Recommended
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Pulse Electronics
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12.5 A 9,1mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IHLP4040DZER2R2M51
DigiKeys produktnummer
IHLP4040DZER2R2M51-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP4040DZER2R2M51
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 12.5A 9.1 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER2R2M51 Modeller
DC-motstand (DCR)
9,1mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
30,1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Leverandørens enhetsforpakning
4040
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,425" L x 0,400" B (10,80mm x 10,16mm)
Strøm - metning (Isat)
12,5A
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)