PA4342.222NLT er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Eaton - Electronics Division
På lager: 1 057
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 558
Datablad
Bourns Inc.
På lager: 2 002
Similar
CODACA
På lager: 646
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 7mOhm maks Ikke standard