CSAB1040A-2R2M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSAB1040A-2R2M |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 13.2A 8 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 13.2 A 8mOhm maks 2-SMD |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSAB1040A-2R2M Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 8mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling 2-SMD |
Induktans | Leverandørens enhetsforpakning 1040 |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,453" L x 0,394" B (11,50mm x 10,00mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 25A |