HCM1104-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1104-2R2-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1104-2R2-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1104-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1104-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 7mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
18A
DC-motstand (DCR)
7mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,437" L x 0,394" B (11,10mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)