IHLP4040DZEK2R2M51 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Nytt hos DigiKey
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 15 A 8,76mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IHLP4040DZEK2R2M51
DigiKeys produktnummer
541-IHLP4040DZEK2R2M51TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP4040DZEK2R2M51
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 15A 8.76 MOHM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - metning (Isat)
16,2A
DC-motstand (DCR)
8,76mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Frekvens - selvresonant
30,1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Materiale - kjerne
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,425" L x 0,400" B (10,80mm x 10,16mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)