MPX1D1040L2R2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MPX1D1040L2R2 |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 14.6A 7.9 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 14.6 A 7,9mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MPX1D1040L2R2 Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 7,9mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 23MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Størrelse/dimensjon 0,425" L x 0,394" B (10,80mm x 10,00mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,157" (4,00mm) |
Nominell strøm (AMP) | Baseproduktnummer |
Strøm - metning (Isat) 18,5A |