HSH0820-3R8406-R
DigiKeys produktnummer
283-HSH0820-3R8406-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSH0820-3R8406-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 40F 3.8V
Detaljert beskrivelse
40 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 250mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
40 F
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
250mOhm ved 1kHz