HSH1016-3R8556-R
DigiKeys produktnummer
283-HSH1016-3R8556-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSH1016-3R8556-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 55F 3.8V
Detaljert beskrivelse
55 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 200mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
55 F
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,709" (18,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm ved 1kHz