HSH0814-3R8256-R
DigiKeys produktnummer
283-HSH0814-3R8256-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSH0814-3R8256-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 400mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Boks
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
25 F
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,610" (15,50mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
400mOhm ved 1kHz