HSH0622-3R8226-R
DigiKeys produktnummer
283-HSH0622-3R8226-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSH0622-3R8226-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 22F 3.8V
Detaljert beskrivelse
22 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 450mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,102" (2,60mm)
Kapasitans
22 F
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,945" (24,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
450mOhm ved 1kHz