HSL1016-3R8306-R
DigiKeys produktnummer
283-HSL1016-3R8306-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HSL1016-3R8306-R
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 550mOhm 1000 Hrs ved 60°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 60°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
30 F
Størrelse/dimensjon
0,413" dia (10,50mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,709" (18,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
550mOhm