LIC1013Q3R8256
DigiKeys produktnummer
4688-LIC1013Q3R8256-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LIC1013Q3R8256
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYB 25F 3.8V 10*13
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 280mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 85°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 85°C
Produsent
CDA (Zhifengwei Technology)
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Boks
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
25 F
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,571" (14,50mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-20°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
280mOhm ved 1kHz