TPLCE-3R8/40MR8X20
DigiKeys produktnummer
2085-TPLCE-3R8/40MR8X20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TPLCE-3R8/40MR8X20
Beskrivelse
CAP LITHIUM HYBRID 40F 3.8V
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 F (EDLC) superkondensatorer 3.8 V Radial, Boks 250mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Tecate Group
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Brett
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
40 F
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,866" (22,00mm)
Nominell spenning
3.8 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
250mOhm ved 1kHz