HCM0503-4R7-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 15 253
Datablad
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 596
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Similar
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 4.5 A 60mOhm maks Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HCM0503-4R7-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM0503-4R7-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM0503-4R7-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM0503-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0503-4R7-R
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - metning (Isat)
5,5A
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)