IHLP2020BZER4R7M01 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 1 294
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
Eaton - Electronics Division
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 2.8 A 116,6mOhm maks Ikke standard