IHLP2020CZER4R7M11
DigiKeys produktnummer
541-1238-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1238-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1238-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP2020CZER4R7M11
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 4.5 A 60mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2020CZER4R7M11 Modeller
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
27MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
5,2A