CSAB0530-4R7M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB0530-4R7MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB0530-4R7MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB0530-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB0530-4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 4.1A 60 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 4.1 A 60mOhm maks 2-SMD
EDA-/CAD-modeller
CSAB0530-4R7M Modeller
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
0530
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,213" L x 0,197" B (5,40mm x 5,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
5A