IHLP2020BZER4R7M11
DigiKeys produktnummer
541-1222-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1222-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1222-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP2020BZER4R7M11
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 3.2A 81.3 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 3.2 A 81,3mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2020BZER4R7M11 Modeller
DC-motstand (DCR)
81,3mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
27MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,079" (2,00mm)
Strøm - metning (Isat)
3A