IHLP2020CZER4R7M01
DigiKeys produktnummer
541-1270-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1270-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1270-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP2020CZER4R7M01
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 3.5A 77.5 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 3.5 A 77,5mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2020CZER4R7M01 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
8,2A
DC-motstand (DCR)
77,5mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)