BT151S-500L,118 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 5
På lager: 633
SCR 500 V 12 A Standard gjenoppretting Overflatemontering DPAK
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BT151S-500L,118
DigiKeys produktnummer
BT151S-500L,118-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BT151S-500L,118
Beskrivelse
SCR 500V 12A DPAK
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
20 mA
Produsent
WeEn Semiconductors
Strøm - av-tilstand (maks)
500 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
120A, 132A
Delestatus
Aktiv
SCR-type
Standard gjenoppretting
Spenning - av-stilling
500 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.5 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - gate-utløser (Igt)
5 mA
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.75 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
7.5 A
Baseproduktnummer
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
12 A