S4008DRP
DigiKeys produktnummer
S4008DTR-ND - Tape og spole (TR)
S4008DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
S4008DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S4008DRP
Beskrivelse
SCR 400V 8A TO-252 (DPAK)
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR 400 V 8 A Standard gjenoppretting Overflatemontering TO-252 (DPak)
Kategori
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
8 A
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
30 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - av-tilstand (maks)
10 µA
Delestatus
Aktiv
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Spenning - av-stilling
400 V
SCR-type
Standard gjenoppretting
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - gate-utløser (Igt)
15 mA
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
5.1 A