TN815-600B-TR
DigiKeys produktnummer
497-6770-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6770-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6770-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TN815-600B-TR
Beskrivelse
SCR 600V 8A DPAK
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR 600 V 8 A Standard gjenoppretting Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TN815-600B-TR Modeller
Kategori
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
40 mA
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - av-tilstand (maks)
5 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
70A, 73A
Delestatus
Aktiv
SCR-type
Standard gjenoppretting
Spenning - av-stilling
600 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.3 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - gate-utløser (Igt)
15 mA
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
5 A
Baseproduktnummer
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
8 A