S4006DS3TP er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
SCR 400 V 6 A Sensitiv gate Overflatemontering TO-252 (DPak)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
S4006DS3TP
DigiKeys produktnummer
S4006DS3TP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
S4006DS3TP
Beskrivelse
SCR 400V 6A TO-252 (DPAK)
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
6 A
Produsent
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
8 mA
Emballasje
Rør
Strøm - av-tilstand (maks)
5 µA
Delestatus
Aktiv
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Spenning - av-stilling
400 V
SCR-type
Sensitiv gate
Spenning - gate-utløser (Vgt)
800 mV
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Strøm - gate-utløser (Igt)
500 µA
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
3.8 A