S4008DTP er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 5
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Similar
STMicroelectronics
SCR 400 V 8 A Standard gjenoppretting Overflatemontering TO-252 (DPak)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
S4008DTP
DigiKeys produktnummer
S4008DTP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
S4008DTP
Beskrivelse
SCR 400V 8A TO-252 (DPAK)
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
8 A
Produsent
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
30 mA
Emballasje
Rør
Strøm - av-tilstand (maks)
10 µA
Delestatus
Aktiv
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Spenning - av-stilling
400 V
SCR-type
Standard gjenoppretting
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - gate-utløser (Igt)
15 mA
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
5.1 A