SMCJ90A-M3/9AT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
På lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
146V Klemme 10,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ90A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ90A-M3/9AT-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ90A-M3/9AT
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
10,3A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V