SMBJ28A-M3/5B er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 8 777
Datablad
Similar
På lager: 912
Datablad
Direkte
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 3 619
Similar
På lager: 714
Diotec Semiconductor
YAGEO
YAGEO
På lager: 500
45,4V Klemme 13,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMBJ28A-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ28A-M3/5B-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ28A-M3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
13,2A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V