P6SMBJ28A
DigiKeys produktnummer
4878-P6SMBJ28ATR-ND - Tape og spole (TR)
4878-P6SMBJ28ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-P6SMBJ28ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
P6SMBJ28A
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 13,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
P6SMBJ28A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
13,2A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V