PTVS28VP1UP,115 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PTVS28VP1UP,115 |
Beskrivelse | TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD1285 |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 45,4V Klemme 13,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-128/CFP5 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt - toppuls 600W |
Produsent | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TA) |
Spenning - reversspenning (Typ) 28V | Kapsling SOD-128 |
Spenning - gjennomslag (min) 31,1V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 45,4V | Baseproduktnummer |
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 13,2A |