SMBJ28D-M3/I | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMBJ28D-M3/I |
Beskrivelse | TVS DIODE 28VWM 44.7VC DO214AA |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 44,7V Klemme 13,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 13,4A |
Produsent | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Enveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AA, SMB |
Spenning - reversspenning (Typ) 28V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 31,6V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 44,7V |