SMBJ28A-E3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ28A-E3/5BGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ28A-E3/5BGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ28A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ28A-E3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.5VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,5V Klemme 13,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ28A-E3/5B Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
13,2A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,5V