5KP30A-E3/54
DigiKeys produktnummer
5KP30A-E3/54GITR-ND - Tape og spole (TR)
5KP30A-E3/54GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
5KP30A-E3/54
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC P600
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 103A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5KP30A-E3/54 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
103A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Enveiskanaler
1
Kapsling
P600, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V