15KPA30A
DigiKeys produktnummer
15KPA30ATR-ND - Tape og spole (TR)
15KPA30ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
15KPA30A
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 50.7VC P600
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50,7V Klemme 297,8A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
15KPA30A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
297,8A
Produsent
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Enveiskanaler
1
Kapsling
P600, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,51V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
50,7V