15KPA30A/B
DigiKeys produktnummer
13-15KPA30A/BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-15KPA30A/BTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
15KPA30A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 50.7VC P600
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50,7V Klemme 297,8A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
50,7V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
297,8A
Serie
Effekt - toppuls
15000W (15kW)
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Spenning - gjennomslag (min)
33,51V